קו מכונות אוטומטיות לרווחים קלים, האמנם? | תוסס מכונות אוטומטיות מקבוצת ספיר

קו מכונות אוטומטיות לרווחים קלים, האמנם?

Written by admin - מאמרים - סגור לתגובות

שמעתם שניהול קו מכונות אוטומטיות הוא קלי קלות? חושבים שתוכלו לשבת בבית ולתת למכונה לעבוד בשבילכם? לפני שאתם רצים לקנות מכונה או עשר, כדאי מאוד לדעת למה אתם נכנסים וכמה השקעה כספית, השקעת זמן ומאמץ באמת דורש קו מכונות אוטומטיות.

צרו עימנו קשר

כל הכנסה דורשת השקעה ראשונית

כיאה לעסק/ייזמות מכל סוג שהוא, גם הפעלת קו מכונות אוטומטיות דורש השקעה ראשונית. ככל שמספר המכונות שלכם רב יותר כך כמובן תגדל ההשקעה הדרושה. אם אתם מתכננים לרכוש את המכונות כשהן 'חדשות מהניילונים' תכינו את עצמכם להוצאה רצינית שכן כל מכונה תעלה לכם לא מעט. בנוסף, עליכם לרכוש את המוצרים עצמם וגם כאן, ככל שיש לכם מכונה גדולה יותר ויותר מכונות כך עליכם לרכוש יותר מוצרים.

קו מכונות אוטומטיות לרווחים קלים, האמנם?

הצבת המכונה

אלא אם כן רכשתם קו מכונות קיים ורווחי אתם צריכים להציב את המכונות שלכם. קחו בחשבון שלא בכל מקום ניתן להציב מכונות אוטומטיות הן בשל מגבלות שונות (מכונת סיגריות למשל סובלות מלא מעט מגבלות הצבה) והן בשל שיקולים של בעל המקום. אתה תצטרכו להתמודד עם בעלי קניונים, בניינים משרדיים, מכללות, מכוני כושר וכו' ולהגיע להסכמי הצבת מכונות שיהיו רווחים לכם.

מכונות אוטומטיות דורשות מילוי

אם אתם חושבים שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להציב את המכונה ולשכוח ממנה סביר להניח שלא תראו יותר מידי רווחים. חשוב מאוד למלא את המכונה לעיתים קרובות ולוודא שאין חוסר במיוחד במוצרים פופולאריים.

מכונות אוטומטיות דורשות ניקוי ותיקונים

תחזוקה שוטפת של המכונה חיונית לרווחים טובים, מכונה מלוכלכת ולא אסתטית תבריח קונים. חשוב להגיע למכונה ולנקות אותה מאבק, משאריות מזון או שתייה, לנקות את המקשים ואת חלונית העודף וכו'. מעבר לזה, מכונות אוטומטיות יש לשמור במצב תקין, די שקורא השטרות לא עובד ואתם מפסידים כסף גם אם מנגנון המטבעות וכרטיסי האשראי תקין.

איך למזער את ההשקעה ולמקסם את הרווחים?

כמו שראינו, קו מכונות אוטומטיות הוא לא 'כסף שנופל משמיים', יש לא מעט עבודה שכרוכה בתחום וצריך להשקיע בקו כדי שהיה רווחי. אם אתם רוצים לצמצם למינימום את הצורך להגיע למכונות ולבזבז את הזמן שלכם על 'ריצות' מיותרות יש כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות בדיוק את זה למשל:

• העדיפו מכונות עם קיבולת מלאי גבוהה כך שלא תאלצו להגיע כל הזמן למכונה.
• העדיפו מוצרים עם תאריך תפוגה ארוך למשל שתייה קרה על פני סנדוויצ'ים.
• העדיפו מכונות שלא מכינות את המוצר אלא רק מספקות מוצר ארוז, הן דורשות פחות תחזוקה וניקיון.
• העדיפו להציב מכונות במקומות סגורים, הן סובלות פחות מנזקים ותקלות.

אם החלטתם שאתם משקיעים בקו מכונות אוטומטיות ומוכנים לעבודה הכרוכה בתפעולו, כדאי בשלב ראשון לשכור מכונות אוטומטיות ולראות איך הקו עובד ורק לאחר מכן לחשוב על רכישה. כך או כך, אם תשכילו לתפעל את הקו שלכם כראוי אתם בהחלט יכולים לראות הכנסה נאה מאוד.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי