פתיחת עסק של מכונות אוטומטיות | תוסס מכונות אוטומטיות מקבוצת ספיר

פתיחת עסק של מכונות אוטומטיות

Written by admin - מאמרים - סגור לתגובות

המכירות השנתיות בתעשיית המכונות האוטומטיות מוערכות בין 19 מיליארד $ ל-29 מיליארד $. מכונות אוטומטיות כבר מזמן לא מוגבלות למשקאות וחטיפים. כיום אתה יכול למכור כל דבר במכונה, החל מעיסוי ועד לגישה לאינטרנט, פופקורן, בושם, ניקוי נעליים ועוד הרבה יותר. 

צרו עימנו קשר

אם אתה חושש לוותר על המשרה שלך ולצאת לסיכון יזמי, מכונות אוטומטיות נותנות לך את ההזדמנות לעשותפתיחת עסק מכונת מזון את זה. אתה יכול אולי להתחיל בקטן, תוך שמירה על התעסוקה הקודמת שלך, על ידי השקעה במכונה אחת או כמה מכונות בהתחלה, אתה מציב אותן באזור של חנויות בקרבת מקום, ולאחר מכן מתחזק אותן בערבים וכן בסופי שבוע.

להלן מספר מפתחות בדוקים להצלחה בעסקי המכונות האוטומטיות :

המפתח העיקרי להצלחה במכירה האוטומטיות דומה כמו בכל ענף קמעונאי – מיקום, מיקום, מיקום. מצא את המיקום הנכון ואז העסק שלך יהיה ריווחי משך שנים. אזורים בהם יש תנועה רבה, כמובן, הם קריטיים להצלחה. אם יש לך מספר מכונות, שים לב למרווח ביניהם. אם המיקומים שלך רחוקים מדי זה מזה, אתה עלול לבזבז את הזמן והוצאות הנסיעה בטיפול בהם. אך אם המיקומים קרובים מדי אחד לשני, אתה עלול לסבול מירידת פוטנציאל הרווח של כל מכונה.

בחר בזהירות את המכונות האוטומטיות שלך ואת הסחורה שתשים בהן. בדוק זמינות של מזון ואת המוניטין של הספקים או של היצרנים של המכונות. אם המכונות אינן מיוצרות ברמה גבוהה אתה תשלם בסופו של דבר בזמן תחזוקה ועלויות תיקון. יהיה גם מחיר נוסף בניסיון לשמור על העסקים המארחים מרוצים (קמעונאים, משרדים, קניון, וכו') .

בדוק אם יש לך יכולת טכנית כדי לתקן את המכונות ללא עזרה מבחוץ או להבין הוראות בטלפון על ידי החברה לבעל הזיכיון. הצטייד בכלים לעזרה ראשונה כמו מברגים ופלייר והחזק אותם במכונית שלך לתיקונים מהירים. כמו כן, שאל את נותן הזיכיון אם הם מציעים תמיכה טכנית.

תוריד את התקורה שלך למינימום כדי להגדיל את הרווח. עשה זאת בעזרת תוכנה עסקית ייעודית לניהול מכונות אוטומטיות המותקנת בבית.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי