מכונות שתייה אוטומטיות יד שנייה, כדאי?

Written by admin - מאמרים - סגור לתגובות
שוקלים לקנות מכונות שתייה אוטומטיות? להתחיל קו מכונות משלכם? רוצים להתחיל עם מכונות 'יד שנייה'? אכן מכונות 'יד שנייה' זולות יותר ועדיף להתחיל איתן אך חשוב לזכור שבכל זאת מדובר במוצר משומש ויש לשים לב היטב למי מוכר לכם את המכונה ובאיזה מצב. 
צרו עימנו קשר

מכונות שתייה 'יד שנייה' מאדם פרטי

יש לו מעט אנשים שמוכרים מכונות שתייה אוטומטיות מכל מיני סוגים בלוחות אונליין, עיתונים ומודעות שונות. המחיר בדרך כלל מפתה מאוד אבל חשוב לקחת בחשבון שייתכן ויש לזה סיבה טובה. אם המוכר פשוט לא הצליח עם קו המכונות שלו הוא ירצה למכור אותן כדי לחסוך בהפסדים, במקרה כזה זכיתם כי סביר להניח שמדובר במכונה תקינה ובלי בעיות מיוחדות, ייתכן שאפילו עם קורא כרטיסי אשראי ופיצ'רים נוספים במחיר נמוך.

מצד שני, יכול מאוד להיות שמדובר במכונה תקולה או מכונה שעברה תיקון אחד יותר מידי ובעליה פשוט רוצה להיפטר ממנה כל עוד היא עדיין עובדת. הבעיה היא כמובן שרובנו לא טכנאי מכונות שתייה אוטומטיות ולא נוכל להבדיל בין מכונה במצב מעולה במחיר מציאה לבין מכונה שעומדת על סף תקלה אחת יותר מידי.

מכונות שתייה 'יד שנייה' מיבואן

ישנם יבואני מכונות שתייה אוטומטיות שמוכרים מכונות משומשות שהם קיבלו במבצעי טרייד אין. אם אתם שוקלים לרכוש מכונות שתייה אוטומטיות משומשות במסגרת כזו חשוב מאוד לוודא שהמכונה עברה טיפול יסודי כולל ניקוי פנימי של המכונה, החלפת חלקים תקולים וכו'.

מכונות שתייה אוטומטיות מחודשות

לא רק יבואנים מחזיקים במכונות שתייה אוטומטיות 'יד שנייה', גם חברות העוסקות בהצבת מכונות שתייה ומכירתן מציעות מכונות כאלו. בדרך כלל מדובר במכונות שלא נמצאות בהצבה באותו הזמן או מכונות שהוחלפו בדגמים חדישים יותר.

חברה אחראית תטפל במכונות הן מבחינה מכנית והן וויזואלית ותדאג להביא כל מכונה למצב תפעולי מעולה וכמובן נקי ואסתטי. כמו כן, החברה יכולה לערוך שינויים ושדרוגים במכונה למשל להוסיף לה קורא כרטיסי אשראי מתקדם, חיזוק ומערכת נגד פריצה וכדומה. אם אתם רוכשים מכונה 'יש שנייה' חברות העוסקות בהצבת מכונות הן בהחלט ההימור הטוב ביותר שלכם.

מכונות שתייה אוטומטיות 'יד שנייה' – למה חשוב לשים לב

אם אתם לא מכונאי מכונות שתייה אוטומטיות יהיה לכם קשה להעריך את המצב של המכונה מבפנים, עם זאת כדאי לשים לב לכמה פרטים כדי לוודא שאתם מקבלים מכונה תקינה. קודם כל וודאו שהיא אכן עובדת, אל תתפשרו על בדיקת כל מסלול של כל מוצר במכונה.

דבר שני בדקו את קורא השטרות וכרטיסי האשראי וודאו שאלו עובדים. שימו לב לתאורה תקינה, כרטיס אלקטרוני תקין (שהקשה על מוצר מסוים אכן מוציאה אותו ולא אחר למשל) ונעילה של המכונה. אם אתם קונים מכונה מספק ולא מאדם פרטי שחודשה אל תפשרו על אחריות.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי