יצרני מכונות אוטומטיות

Written by admin - מאמרים - סגור לתגובות
תיעוד על מכונות אוטומטיות נראה כבר לפני הספירה, המכונה האוטומטית הראשונה פותחה בערך בשנת 1900, וזו הייתה מכונה למכירת מסטיקים. מאז ועד היום עברו קצת יותר ממאה שנה, וכמובן הפיתוחים בעולם המכונות האוטומטיות הם רבים ומגוונים.
צרו עימנו קשר
קיימות חברות רבות המייצרות מכונות אוטומטיות, חלקן מוכרות יותר וחלקן פחות. 30 שנה לאחר המצאת המכונה הראשונה, הומצאה מכונה למכירת סיגריות, ורק לאחר מכן התפתחו מכונות למכירת משקאות קלים וממתקים שונים. מכונות למכירת קפה פותחו בשנות ה-40, 50, ובשנות ה-80 הומצאה מכונה אוטומטית ליצירת קפה על בסיס פולי קפה טריים. אין ספק שמדובר בהתפתחות משמעותית ועד היום יצרני המכונות האוטומטיות חושבות על דרכים לשיפור ולחידוש.

יצרני מכונות אוטומטיות – החברות המוכרות

יצרן מכונות מזון אוטומטיותבארצות הברית קיימות מספר חברות מוכרות ומצליחות שבידן קו רחב של מוצרים הנמכרים במכונות אוטומטיות. חברת "דיקסי נרקו" לדוגמא, היא חברה מהמובילות בשוק אשר פיתחה מכונה אוטומטית למכירת משקאות קרים.

"דויטשה וורליצר" היא חברה מוכרת אשר ברשותה מכונות רבות לתקליטים קלאסיים, אם כי ניתן לראות זאת בעיקר בחו"ל. חברת מוצרים אוטומטיים בינלאומיים היא יצרנית מובילה בתחום מזון בריאות קפוא הנרכש במכונות אוטומטיות. הרשימה עוד ארוכה וקיימות חברות רבות שהן יצרניות מובילות בתחום.

כמה הם מרווחים?

בכל העולם, תעשיית המכונות האוטומטיות מרוויחה מידי שנה כ- 35 מיליארד דולר. בישראל, הרווח המתקבל בשנה עומד על כ- 700 מיליון ₪. כידוע, ענף המכונות האוטומטיות נמצא בהתפתחות תמידית, כשם הטכנולוגיה. כמובן שהרווח תלוי במאפיינים רבים אשר משפיעים רבות על היקפי המכירות. ראשית – מיקום המכונות. ככל שהמכונות ממוקמות באזורים בהם תחלופת האנשים גבוהה ומתמדת, כך סביר להניח שאחוזי המכירה יהיו גבוהים יותר.

גם המיקום של המכונה בתוך האזור עצמו – האם היא מספיק בולטת? האם עוברים מולה מספיק אנשים שמזהים אותה ויבחרו לרכוש מוצרים?

כל הפרטים הללו משפיעים על אחוזי הרווח של המכונה. עוד מאפיין שקובע את אחוזי הרווח, הוא מגוון המוצרים שהמכונה מציעה. ככל שהמכונה תציע מגוון רחב יותר של מוצרים, בין אם מדובר במכונת סיגריות, ארטיקים, שתיה חמה, קרה וכל מכונה אוטומטית אחרת שיכולה לעלות על דעתכם – ככל שהמגוון יעלה, כך גם המכירות. אנשים רבים ימצאו לנכון לבצע את הרכישה, המוצרים הרבים ידברו לקהל רחב יותר והמכונה עצמה תיהיה אטרקטיבית ורווחית הרבה יותר מן הרגיל.

ייצור מכונות לדור הבא

בעקבות התפתחות הטכנולוגיה, גם המכונות האוטומטיות ירוויחו. במכונות יוצב מסך מגע בו נוכל לקבל מידע תזונתי בנוגע למוצר שאנו רוצים לרכוש, כמו כן, נוכל להשתמש ברשתות החברתיות על מנת לשלוח מתנות לחברים (אלו יקלידו קוד ויקבלו את המתנה).

זהו רק חלק קטן מתוך ההתפתחות הטכנולוגית שנראה בעתיד, כך או כך אין ספק שמצפה לנו עתיד ורוד ומעניין לחלוטין.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי