שאלות נפוצות | תוסס מכונות אוטומטיות

שאלות נפוצות

האם התחום ממשיך להתפתח ומה צופן לנו העתיד?

כיום נמצאים בפיתוח דגמים רבים של מכונות אוטומטיות. נראה שהכיוון בעתיד ילך לתחום של רשתות חברתיות. בצורה כזו יוכלו למשל החברים בפייסבוק להשאיר אחד לשני מתנות בדמות פחית משקה למשל במכונות משקה אוטומטיות בצירוף טקסט לבבי ונחמד. כמו כן ישנן כבר היום מכונות אוטומטיות שעובדות על מנגנון מכני ואינן צורכות חשמל כלל וכן מכונות סולאריות להצבה במוקמות שכוחי אל ללא חיבור לרשת החשמל.

אילו מוצרים ניתן למכור במכונות אוטומטיות?

כיום ניתן למכור מגוון עצום של מוצרים במכונות אוטומטיות. מלבד מוצרי מזון ישנן היום מכונות לממכר כפכפים לחוף הים וכן סרטי די וי די למשל. אך גם בתחום המזון ישנה תנופת פיתוח וניתן כבר לראות היום מכונות לממכר פיצות, נקניקיות, כריכים איכותיים ועוד. כמובן שהמכונות הקלאסיות לא ייעלמו במהרה מהשטח ואלו מוכרות קופסאות סיגריות ומצתים, חטיפים מלוחים, ממתקים ושתייה קרה או חמה.

האם ניתן לשכור מכונות או שחייבים לרכוש?

חברת תוסס מציעה מגוון של מסלולים להשכרת מכונות אוטומטיות. בצורה זו מי שמתלבט לגבי התחום מוזמן להתנסות בו מבלי להתחייב לרכישת המכונה. מאחר ורכישת מכונה אוטומטית היא עסק לא זול, מדובר על פתרון מצוין לאלו שמעוניינים רק להתנסות בתחום.

איזו מכונה מניבה את הרווחים הגדולים ביותר?

לשאלה זו אין תשובה אחת מוחלטת. הכל בהתאם לעונות השנה, למיקום המכונה ולדגם הספציפי. בחודשי הקיץ החמים יולי ואוגוסט מכונות הגלידה מפיקות רווחים נאים במיוחד בבסיסי צה"ל ובמתנ"סים ואילו מכונות השתייה החמה המודרניות מפיקות רווחים נאים בעיקר בחודשי החורף בתחנות רכבת ברחבי הארץ.

אילו חטיפים כדאי להציב במכונת חטיפים?

גם לשאלה זו אין תשובה אחת. הרעיון מאחורי מכונות אוטומטיות הוא ניטור של הסחורה. רק באמצעות מעקב תוכלו לדעת אילו מוצרים נחטפים ולאלו מוצרים אין ביקוש. מדובר על תחום משתנה ועל כן חשוב להישאר עם יד על הדופק. התשובה שנכונה היום, כבר לא תהיה רלוונטית מחר.

מה היתרונות שקיימים בקו מכונות?

היתרונות בקו מכונות הם בראש ובראשונה שאין צורך בידע מוקדם לתפעול העסק. שנית, אין שום צורך להתעסק עם אשראי, המחאות וכיו"ב. כל התשלומים נעשים במזומן. מעבר לכך, אין צורך להתעסק עם כח אדם, עם עובדים בעייתיים, להכין סידורי עבודה ולדאוג למשכורות. מושלם לזאבים בודדים או למי שמחפש הכנסה נוספת מהצד.

מאיפה בדיוק מתחילים?

ובכן, ראשית עליכם ליצור אתנו קשר. אנחנו נשמח להקשיב לכם, לשמוע על השאיפות שלכם, על מסגרת התקציב שלכם ועל הציפיות שלכם מהתחום ונשמח לייעץ לכם בנוגע להמשך הדרך. בתחום הזה ישנן אפשרויות רבות, מהשכרת מכונה בודדת ועד לרכישת קו מכונות אוטומטיות.

ממי לקנות קו מכונות?

אם יש לכם כוונה לרכוש קו מכונות חדש או לקנות את הזכות לתפעול קו קיים, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור חברה ידועה שתיתן לכם את השירות המהיר והאמין ביותר. בחברת תוסס אנו מציעים את השירות המקצועי ביותר שקיים בשוק, עם דגש על מהירות תגובה ומקצוענות. בתחום מכונות אוטומטיות כל רגע שהמכונה מושבתת הוא הפסד משמעותי לבעלי הקו ומהווה פגיעה בקו. לכן בתוסס מבטיחים ומקיימים – זמן התגובה הקצר ביותר!

האם קו מכונות קפה הוא כדאי?

קו מכונות קפה נחשב השקעה מצויינת. בישראל צורכים כמויות אדירות של קפה, אף על פי שאיכות הקפה במכונות מחשבת נחותה לעומת קפה טרי שזה עתה הוכן. הישראלי הממוצע שותה 2-3 כוסות קפה ביום, ואם באיזור יש מכונת קפה הוא יעדיף אותו מאשר לא לשתות קפה בכלל. באזורי משרדים, בשעה 4 נסגרים בתי קפה אך המכונות ממשיכות לעבוד. בשעות הלילה אנשים נוטים להישאר ערים בעזרת קפה, ובבסיסים צה"ליים יש תמיד את התורנים בכל שעות היום והלילה. בתחנות אוטובוס מרכזיות אנשים נוטים לשתות על הדרך ועוד ועוד. מחיר הקפה לבעל הקו נמוך יחסית כך שהרווח בכל כוס הוא רווח נאה.

איזה קו מכונות כדאי להפעיל בקיץ?

בישראל הקיץ נמשך רוב השנה. יש ימים חמים גם בחורף ובסתיו, ולכן מכונות שתייה קרה הן מכונות אוטומטיות פופולאריות במיוחד. גם בקיץ וגם במשך כל שאר עונות השנה. מי ששומר על דיאטה ילך על משקאות קלים דיאטטיים כמו קוקה קולה זרו או דיאט פפסי. מי שמעדיף מים, ייקנה מי עדן. אבל רובנו חוטאים מדי פעם בשתיית מיץ או משקה מוגז. כמובן שחובה לרכוש את הסחורה מחברות המותגים הידועים שכן שם נמצא הביקוש הרב ביותר. מיקום המכונות באופן אסטרטגי ונגיש ולכן הביקוש להן רב. כמובן שבחודשי יולי אוגוסט הביקוש רב במיוחד, אך שתיה קרה צורכים במשך כל השנה. בתי חולים, מתנ"סים, בסיסי צה"ל, בניני משרדים – כל אלה ועוד הם מקומות טובים ופופולאריים שמבטיחים הכנסה נאה.

האם קל למכור קו מכונות אוטומטיות?

מכיוון שקו מכונות אוטומטיות הוא פופולארי ומניב רווחים נאים, יש לו ביקוש גדול. לכן אם אתה מפעיל קו באיזור סביר כמו אלו שאנו מציעים לך בחברת תוסס, לא תתקשה למכור אותו בכל עת שתרצה.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי