מכונת פחיות

רוצים להגדיל את המחזור החודשי בלי להרים אצבע?

מחפשים מכונת פחיות לבית העסק או למשרד?

צרכים את עזרה בבחירת המכונה והצבתה?

צרו עימנו קשר

מכונת פחיות זה תוסס. חברתנו מציבה ומוכרת מגוון מכונות לממכר פחיות המתאימות למקומות ציבוריים. אנו מציעים מספר אפשרויות להצבה או מכירה של מכונות פחיות.

מכונת פחיות אוטומטית

מכונת פחיות אוטומטיתחברת תוסס מכונות אוטומטיות מספקת שרותי הצבת מכונת פחיות אוטומטית במקומות ציבוריים מאפשרת גישה קלה ונוחה לשתייה קרה ומרעננת 24/7 ללא הפסקה.

מכונות שתייה מוצבות במקומות ציבוריים רבים החל מקניונים ובתי חולים ועד למפעלים, משרדים, חדרי אוכל ובתי ספר.

מכונות השתייה מספקות לא אחת שירות חשוב ללקוחותיהן במיוחד במקומות בהם אין מכולת או דוכנים לממכר מזון בשבתות וחגים. כך למשל בבתי חולים, מכונות השתייה והמזון הן הדרך היחידה לרכוש דברי מאכל מבלי לצאת מבית החולים.

באילו מקומות ציבוריים כדאי להציב מכונת פחיות אוטומטית?

השיקולים בהצבת מכונות שתייה אוטומטיות הם בין השאר:

  • מענה על צורך – כדי להחליט היכן מציבים מכונת פחיות אוטומטית חשוב מאוד לבחון האם יש בה צורך, האם ישנו סיכוי סביר שאנשים אכן ירכשו את השתייה, האם יש אנשים צמאים במיוחד באזור (למשל ליד מכון כושר) וכדומה.
  • מתחרים – המתחרים הגדולים ביותר של מכונות אוטומטיות הם הקיוסקים והמכולות. שיקול חשוב נוסף בבחירת מקום להצבתה של מכונת פחיות אוטומטית הוא קיומו של קיוסק או מכולת באזור שייתר את הצורך במכונה.
  • תנועה – תנועה דלה של אנשים באזור המכונה עשויה לא להצדיק את הצבתה. בפשטות, גם אם יש צורך מסוים שזוהה באזור ואין מכולת או קיוסק קרוב עדיין אין חובה להניח כי יש מספיק אנשים שירכשו את המוצרים ויצדיקו את הצבתה של המכונה, תחזוקתה וכו'.

האם מכונת פחיות אוטומטיות עדיפות על מכונות אחרות?

באופן ככלי, מכונות אוטומטיות המציעות שתייה קרה מאוד פופולאריות בארץ בשל מזג האוויר החם. מכונת פחיות אוטומטית במוצבת במיקום בו יש תנועה ערה של אנשים תצליח להרוויח לא מעט בכל עונות השנה כאשר בקיץ הרווחים עולים בכ-30%.

מכונת פחיות אוטומטית לכשעצמה לאו דווקא עדיפה על מכונות שתייה קרה מורכבות יותר מבחינת פוטנציאל מכירות. מכונות השתייה המציעות סוגים שונים של שתייה קרה כולל שתייה בבקבוקים (לא כל משקה ניתן למצוא בפחיות) מאפשרות לקהל המשתמשים של המכונה מבחר גדול יותר ולכן פוטנציאל המכירה שלהן גדול יותר.

אילו סוגים נוספים של מכונות אוטומטיות ניתן למצוא במקומות ציבוריים?

תחום מכונות הממכר האוטומטיות ראה לא מעט שינויים והתפתחויות בשנים האחרונות. כיום ניתן למצוא לא רק מכונת פחיות אוטומטית כמעט בכל מקום ציבורי אלא גם מכונות שמכילות מגוון רחב של מוצרי מזון ושתייה החל מבקבוקי שתייה ועד לסלטים אישיים. מכונות ממכר אוטומטיות מציעות היום ממתקים, חטיפים, סנדוויצ'ים, ארוחות 'מנה חמה', מעדני חלב, משקאות חלב, מרקים, גלידות, צ'יפס מוכן במקום ועוד. בנוסף, ניתן למצוא גם לא מעט מכונות המציעות מוצרים שאינם מזון כלל כשהנפוצות ביותר הן מכונות לממכר סיגריות.

היום אפשר לראות מכונות לממכר מוצרי איפור, ציוד משרדי, כפכפים, ציוד לים ולבריכה, דיסקים ו-DVD ועוד המון אפשרויות אחרות.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי