מכונות שתייה קרה להשכרה

חברתנו תוסס, מובילה בתחום מכונות אוטומטיות לשתייה ומספקת מבחר דגמים של מכונות שתייה קרה להשכרה.

צרו עימנו קשר

המכונות ניתנות להצבה קלה ופשוטה בכל מוסד לימודים, בתי חולים, מכללות, תחנות אוטובוסים, תחנות רכבת, מפעלים, עסקים גדולים ועוד. במכונות השתייה הקרה ניתן להכניס כל סוג של משקה קל, בהתאם לדרישה ולצורך.

חזרה לקטגורית מכונות שתייה קרה

התאמת המשקאות במכונה לסוג העסק

ישנם משקאות שתמיד נכון להכניס למכונת שתיה קרה, כדוגמת מים מינרלים, משקאות תוססים ומיצים. עם זאת ניתן לבחור משקאות המותאמים לסוג העסק באופן ספציפי.

כך למשל, במכונות שתיה המוצבות בבתי ספר כדאי יהיה לבחור משקאות בריאים, ומים מינרלים בטעמים  במקום משקאות מוגזים או בכניסה לחדר כושר נכון יהיה להציב מכונה עם משקאות אנרגיה ודייאט.

אפשרויות השימוש במכונת שתייה קרה, הינן רבות ומגוונות, כאשר חשוב לוודא כי רוכשים מכונה תקינה ומקבלים אחריות לתקופה ארוכה, כמו גם שירות תיקונים במידת הצורך.

היכן נציב את המכונה?

המכונה צריכה להיות מוצבת במקומות שבהם ישנה תעבורה גדולה של אנשים ויש מספיק מקום ונוחות לגשת למכונה ולרכוש את השתייה.

ישנם דגמים רבים של מכונות שתיה, כדוגמת מכונות שתיה קרה עם לוגו של חברות מובילות כמו פפסי או קוקה קולה שזו מכונת שתייה שמצד אחד יש בה אלמנט פרסומי אך מצד שני, קל ונוח ללקוחות לזהות את המכונה ממרחק ובכך מגדילים את מספר הצרכנים של המשקאות.

אנחנו בתוסס, מספקים מכונות שתיה קרה להשכרה, איכותיות ביותר, עם תקופת אחריות לכל מכונה. ההמלצה שלנו היא לשכור יותר ממכונה אחת במקומות שבהם יש מספר קומות או מפלסים וזאת מנת להעלות את רמת השירות ונוחות השימוש במכונה.

אנו מעניקים שירות אישי ומענה מידי בכל שאלה ופניה, כמו גם ייעוץ מקצועי ביותר.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי