כיצד נבחר מכונת שתייה קרה?

חברתנו תוסס, משווקת, מוכרת ומשכירה מכונות שתייה קרה איכותיות ביותר לעסקים השונים. ניתן להכניס במכונות את כל סוגי המשקאות הקרים, בהתאם לצורך ולדרישה.

צרו עימנו קשר

המכונות, ניתנות להצבה גם ללא עלות, כך שכל עסק או מוסד ציבורי, יכול בקלות רבה להעלות את רמת השירות עבור הלקוחות והעובדים ולהציב מכונת שתייה קרה הזמינה לשימוש בכל שעות היום בנוחות ובקלות רבה.

מספר טיפים לבחירת מכונת שתייה קרה:

מכונת שתייה קרהטיפ ראשוןבחירת החברה המספקת – חשוב ביותר לבחור בחברה אמינה בעלת וותק וניסיון בתחום שיווק, מכירת והשכרת מכונות שתיה קרה, אשר מקפידה על רמת שירות גבוהה, ומעניקה יעוץ בכל הנוגע לסוג המכונה, המיקום ואפשרויות ההצבה של המכונה.

טיפ שניתצוגת משקאות  – ישנן מכונות שתיה קרה שבהן התצוגה של המשקאות היא שקופה לגמרי, וניתן לראות באופן ברור איזה משקה בוחרים, לעומת מכונות שתיה קרה שבהם אין תצוגה, אלא רק תמונה של המשקה. הבחירה בין שתי מכונות אלו, תלויה בסוגי המשקאות המוצגים וקהל האנשים הרוכשים. כך למשל אם מוכרים משקאות אנרגיה עדיף יהיה לבחור בתצוגה שקופה ולאפשר בחירה נכונה וברורה יותר.

טיפ שלישי – צורת התשלום במכונה– קיימות מכונות שתיה קרה שבהן המכשיר אינו מחזיר עודף, או מגביל לסוגי מטבעות מסוימים. ההמלצה שלנו, היא לבחור מכונה שבה יש אפשרות לקבל עודף, ואפשר להכניס את כל סוגי המטבעות השונים.

טיפ רביעיסוגי משקאות – אם המכונה מוצבת בכניסה למכון כושר, נכון יהיה להכניס בה משקאות אנרגיה, ומים מינרלים, לעומת זאת אם המכונה ממוקמת בתחנת אוטובוס או אוניברסיטה כדאי יהיה להגדיל את מבחר המשקאות המוצעים במכונה, כדי לענות על דרישות של יותר אנשים כדוגמת משקאות תוססים, מיצים מסוגים שונים ועוד.

טיפ חמישילוגו על גבי המכונה – ישנן מכונות שמגיעות עם לוגו של מותג מסוים, כמו קוקה קולה וכדומה. לעתים קרובות יש בכך יתרון מסוים, למרות הפרסום הנלווה, שכן, לקוחות ועובדים נוטים לזהות ביתר קלות את המכונה כאשר יש על גביה לוגו, והיא בולטת יותר ממרחק.

בחירת מכונת שתייה קרה, צריכה להיעשות בצורה חכמה ונכונה, על מנת שניתן יהיה להפיק מהשימוש בה את מרב התועלת עבור הלקוחות והעסק כאחד.

אנחנו בחברת תוסס, המומחים בשיווק, מכירת והשכרת מכונות שתייה מכל הסוגים השונים, ומעניקים יעוץ מקצועי לכל עסק או מוסד ציבורי לבחירת המכונה המתאימה ביותר בהתאם לצורך, רמת השימוש ושיקולים רבים נוספים וחשובים.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי