הצבת מכונות אוטומטיות לשתייה קרה – קר כשחם

יש לכם מכונת שתייה קרה אוטמטית?

רוצים להגדיל את הרווחיות שלה?

לא יודעים היכן להציב אותה?

צרו עימנו קשר

אין אלה חדשות מפתיעות, ישראל מדינה חמה ולכן המשקאות הקרים הנם כה פופולארים בארץ. הרי בימות הקיץ כאשר חם ולוהט ואנו מזיעים, אין כמו שתייה קרה על מנת לצנן את האווירה ועל מנת לסחוט מאיתנו אנחת רווחה.

בשל כל אלה ועוד, מכונות אוטומטיות לשתייה קרה הינן כה נפוצות בארץ ובמגוון רב של מתחמים, תמיד נשמח לפגוש אותן ולבחור לנו משקה קר ורענן לצנן את הנפש ואת הגוף.

לחצו לפרטים נוספים אודות מכונות שתייה קרה

הצבת מכונות אוטומטיות לשתייה קרה בנקודות ציבוריות נגישות

הצבת מכונות אוטומטיות לשתייה קרה בנקודות ציבוריות

כבר אין יותר שום צורך לחפש בנרות פיצוציה או סופר, ניתן להציב מכונות אוטומטיות לשתייה קרה במגוון מקומות ציבוריים, אפילו במקומות עבודה ומוסדות לימודים.

חברת תוסס, מציעה לגורמים שונים, כגון בתי עסק, משרדים, מוסדות לימודים, מוסדות ציבוריים, בתי חולים, מגוון רב של מכונות אוטומטיות לשתייה קרה המשמשות את הצרכנים נאמנה הן בימות החורף והן בימות הקיץ החמים.

מכונות אוטומטיות לשתייה קרה מציעות פחיות או בקבוקי שתייה קרה של מיטב חברות המייצרות משקאות קלים, משקאות פופולאריים אותם כולנו מכירים ואוהבים.

מכונות אוטומטיות לשתייה קרה, אינן תופסות מקום רב, ולכן הן כה שימושיות. אין צורך לשבור את הראש ולחשוב היכן ניתן להציבן, מדובר על מכונות די קומפקטיות, המתאימות להצבה כמעט בכל מקום.

מדוע כה חשוב להציב מכונות שתייה קרה?

אתם בטח מכירים את העניין הזה, העובדים שלכם בורחים כל כמה דקות על מנת לחפש אחר מקומות בהם יוכלו לרכוש שתייה קרה, ובכך גם מבזבזים זמן עבודה יקר. אז למה  לא בעצם להציב במקום העבודה מכונות אוטומטיות לשתייה קרה? זמינות ובהישג ידם של העובדים.

שתייה קרה בזמינות גבוההכל עת בה ימצא עצמו עובד צמא, הוא פשוט יוכל לגשת אל מכונות אוטומטיות לשתייה קרה המוצבות במקום העבודה ולרכוש את אחד מהמשקאות האהובים עליו, מה רע?

בנוסף, מכונות אוטומטיות לשתייה קרה, מאפשרות לעובדים היקרים שלכם לרכוש משקאות קרים בעלות נמוכה ולא במחירים מופקעים הנגבים בפיצוציות וקיוסקים, היו בטוחים שהעובדים ידעו להעריך אתכם בשל ההחלטה להציב מכונות אוטומטיות לשתייה קרה.

שדרוג פני העסק לעובדים וללקוחות יחדיו

שדרוג פני העסק עם הצבת מכונת שתייה קרה

לא רק העובדים ייהנו מהמכונות האוטומטיות, אלא גם הלקוחות, והרי חשוב לכם שהלקוחות יצאו מרוצים. כל לקוח שיגיע אליכם ביום קיץ לוהט וירצה להרוות את צימאונו במשקה קר, פשוט יוקיר לכם תודה על המחשבה, ההשקעה וההתחשבות.

החברה שלנו מאפשרת לכם לשכור או לקנות מכונות אוטומטיות לשתייה קרה, ואפילו, תתפלאו לדעת, להציבן ללא כל עלות, ואנו מנהלים את השימוש במכונה דואגים לתחזוקה שוטפת ותיקונים. בנוסף, כדאי לדעת, ניתן לשלב מכונות אוטומטיות לשתייה קרה ביחד עם מכונות אוכל.

לא תמיד מזדמן לעובדים או לעוברים ושבים להשביע את תאבונם ולהרוות את צימאונם. לא תמיד ניתן למצוא מסעדה, סופרמרקט או פיצוציה בקרבת מקום, ולכן מדובר על השילוב האולטימטיבי.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי