מכונות שתייה קרה | תוסס מכונות אוטומטיות

מכונות שתייה קרה

רוצים לעשות רווח קל ללא מאמץ?

מחפשים מכונת שתייה קרה איכותית?

צרכים עזרה בבחירת המכונה והצבתה?

צרו עימנו קשר

אין דבר נחמד יותר ממשקה קר נגיש וזול באמצע היום, בדיוק כשצריך אותו אבל אם אין קיוסק בסביבה או פיצוציה, אנחנו נתקעים עם גרון יבש ועצבים לא קטנים – הצבת מכונות שתייה קרה במקום העבודה או בהרבה נקודות ציבוריות, יכולה להקל על כולנו בקיץ החם וגם בחורף.

חברת תוסס מציעה לבתי עסק, משרדים, מוסדות ציבוריים וכל מי שצריך מגוון גדול של מכונות שתייה קרה נוחות לשימוש ולא דורשות תחזוקה רבה. החברה שלנו פועלת בניסיון רב להביא מכונות שתייה קרה המתאימות למכירת בקבוקים ופחיות, אינן תופסות מקום רב ומתאימות להצבה בחוץ ובתוך העסק.

מכונות שתייה קרה dixie 5000royal804
vendo392dixie3500

מכונת שתיה קרה מדגם 392וונדו

מכונת שתיה קרה מדגם 392 וונדו

vendo 392

vendo 392

יתרונות הצבת מכונות שתייה קרה בבתי עסק

אם העובדים שלך בורחים בכל דקה פנויה לקנות משקאות קלים מחוץ לעסק ומבזבזים זמן עבודה, זה הזמן לשקול קנייה או השכרה של מכונות שתייה קרה.

מכונות שתייה אלו מאפשרות לך לתת לעובדים שלך את ההזדמנות לקנות משקאות בתוך המשרד בעלות נמוכה מאד, ללא כל צורך לצאת ולחפש את מבוקשם מחוץ למשרד. עבורך מדובר בחיסכון בדקות עבודה יקרות ועבורם מדובר בצ'ופר נוח וזמין קרוב לשולחן המחשב.

לא רק העובדים שלך יכולים להנות מהצבת מכונות שתייה קרה – גם הלקוחות שמגיעים לבית העסק, ספקים ומובילים וכל מי שעובר ושווא בחדרי המשרד יכול ליהנות ממשקאות קרים בלי בעיה.

אצלנו תוכל לקנות או לשכור מכונות שתייה קרה ואפילו להציב מכונות אלו ללא עלות, כשאנחנו ניקח על עצמנו את ניהול השימוש במכונה.

שילוב של מכונות שתייה עם מכונות אוכל

מכונות שתייה אוטומטיות משולבותהשילוב הטוב ביותר הוא בין מכונות שתייה קרה ומכונות חטיפים, כך הרווח הוא כפול.

רבים מחפשים במהלך היום חטיף קטן ושתייה קרה למלא את החלל שנפער בבטן בין הארוחות. הצבת מכונות שתייה קרה ומכונות חטיפים זו לצד זו מאפשרות לתת את השירות הזה לכל מי שנמצא בשטח של העסק שלך. גם במוסדות ציבוריים מדובר ביתרון שחוסר פתיחת קפיטריה או קיוסק להנאת העובדים והעוברים ושבים במקום.

אנחנו בחברת תוסס יכולים להציע לך שילוב מושלם בין מכונות שתייה קרה איכותיות ובין מכונות מזון לממכר חטיפים ואפילו כריכים טריים.

מכונות שתייה לכל מטרה – אצלנו ב"תוסס"

אם אתם מחפשים דרך קלה ונטולת מאמץ לתת אפשרות רכישה של משקאות קרים בבית העסק שלכם, הצבת מכונות שתייה קרה היא הפתרון עבורכם.

חברת תוסס – מהחברות המובילות בארץ בתחום זה – מציעה לכם ליווי אישי, שירות מצוין ותמיכה טכנית תוך אחריות לפתרון תקלות, טיפול שוטף במכונה ואפילו החלפת מוצרים במידת הצורך. המכונות הטובות, המשוכללות והמתקדמות ביותר מחכות לכם אצלנו – להצבה בבתי עסק, משרדים, רשויות, מוסדות חינוך ובכל מקום שתרצו – בפנים או בחוץ.

כל המכונות מגיעות אל הלקוח באחריות מלאה שלנו ויחד עם שירותי הרכבה וחיבור של הצוות המיומן שלנו.

לחץ כאן לחזרה לקטגורית מכונות שתייה

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי