טיפים לבחירת מכונת שתייה חמה

חברת תוסס המתמחה במכונות ממכר אוטומטיות מביאה לכם כמה טיפים חשובים לבחירת מכונות השתייה הנכונה עבורכם.

בכל עת תוכלו ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

צרו עימנו קשר

מספר טיפים מומלצים לבחירת מכונת שתייה חמה

סוג המכונה

קיימות מכונות שתיה חמה, קטנות שניתנות להצבה מעל מעמדים שונים, ומכונות גדולות שמוצבות על גבי הרצפה. הבחירה בין שתי מכונות אלו, צריכה להיות בהתאם למטרת השימוש, המיקום וצורת הצריכה של השתייה החמה. בעסקים קטנים, מספיקה מכונה קטנה, אך במוסדות גדולים או מפעלים יש לבחור במכונת שתיה חמה גדולה.

הכנת המשקאות

במכונות שתייה מסוימות, קיימת אפשרות להוספת חלב או סוכר בנפרד, וכך לשלוט באופן הכנת המשקה. ככל שמדובר במכונה חדישה יותר, כך קיימות אופציות פעולה רבות בהתאם. ולכן ההמלצה שלנו, היא לבחור מכונת שתייה, שתאפשר הפעלה פשוטה, מהירה וקלה.

החברה המספקת

ישנן חברות רבות המספקות מכונות שתייה חמה, חשוב ביותר לבחור חברה שיש לה ניסיון וותק רב בתחום, ומעניקה שירות אישי ומקצועי בכל שלב ובכל צורך ואחריות על המכונה.

מבחר המשקאות

בכל מכונה, קיים מבחר של משקאות שניתן להכין בה, שיכולים להיות: קפה, אספרסו, שוקו, וונילה ועוד. במרבית מכונות השתייה החמה, המשקאות מותאמים מראש, ולכן רצוי לבדוק אלו משקאות ניתן להכין במכונה, על מנת להתאימם לצורך ולדרישה של הלקוחות והעובדים במקום.

צורת התשלום

ישנן מכונות שתיה שהן ללא אופציה לתשלום, שמוצבות במפעלים או עסקים לטובת הלקוחות והעובדים כחלק בלתי נפרד משירות טוב. ולעומתן ישנן מכונות עם אופציה לתשלום, לרוב במטבעות, בצורה נוחה וקלה לתפעול להצבה בתחנות אוטובוס, מפעלים וכדומה.

מכונה משולבת

קיימות מכונות שתיה חמה שמוחלקות לשני חלקים, האחד מיועד לרכישת שתיה חמה והאחר לרכישת כל סוג מזון שיכול להיות, חטיף או כריך. באופן הזה מאפשרים ללקוחות ולעובדים לקבל שני מוצרים במכונה אחת.

בחירת מכונת שתיה חמה, זו אופציה נכונה וחכמה ביותר עבור כל מוסד ציבורי, עסק או מפעל. המכונה, חוסכת הרבה זמן בהכנת השתייה החמה, ומאפשרת רכישת מבחר משקאות חמים.

אנחנו בתוסס, משווקים, מוכרים ומשכירים מגוון רחב של מכונות שתייה חמה לכל צורך ומטרה.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי