מכונות שתייה אוטומטיות

רוצים לעשות כסף ללא מאמץ כלל?

מחפשים מכונות שתייה אוטומטיות?

צרכים עזרה בבחירה ובהתאמת המכונה?

צרו עימנו קשר

כמעט בכל מקום בארץ אפשר למצוא היום מכונות שתייה אוטומטיות שמוצבות במוסדות ציבוריים, משרדים, תחנות הסעה ותחנות הרכבת.

אנחנו בחברת תוסס מציעים ללקוחותינו מגוון גדול של מכונות שתייה אוטומטיות לבתי עסק ולמשרדים. מכונות שתייה האוטומטיות שלנו איכותיות ויכולות להיות מוצבות מחוץ לבית העסק או בתוכו ולשרת את כל מי שמגיע אליכם.

אנחנו מציעים לכם מכונות שתייה אוטומטיות לצד מכונות מזון וחטיפים, גלידות וממתקים וגם מכונות קפה ומכונות להצגה ומכירה של מוצרים שונים. עם המקצוענות, השירות המצוין והניסיון הרב שצברנו בתחום המכונות האוטומטיות אנחנו מבטיחים לכם את כל הליווי, התמיכה הטכנית ושירותי ההרכבה.

הצבת מכונות שתייה אוטומטיות ללא עלות

מכונות שתייה אוטומטיות משולבותלצד קנייה והשכרה של מכונות שתייה אוטומטיות ניתן להציב בבית העסק או בכל מקום בו אתם רוצים מכונות ללא עלות מצדכם. חברת תוסס תציב את המכונות בשטח בו תבחרו ותתפעל בעצמה את כל ענייני המכונה, מתחזוקה שוטפת ועד להוספת מלאי למכונה וטיפול בכספים.

מה היתרון עבורכם? אפשרות לתת לכל מי שמגיע אליכם את השירות של רכישת שתייה קרה וחמה בעלות נמוכה ללא מאמץ מצדכם או מבלי לחפש מקום קרוב לרכוש בו את מבוקשם. אם יש לכם בית עסק בו מבקרים אנשים רבים במהלך היום – זהו עוד שירות שמתווסף לשירותים שאתם מעניקים באופן שוטף ומצ'פר את העובדים והמבקרים במקום מבלי להטריח אתכם.

אלו מכונות שתייה אנחנו מציעים למכירה?

חברת תוסס מתמקדת במכירה של מכונות שתייה אוטומטיות איכותיות בגדלים שונים. לצד מכונות שתייה אוטומטיות המוכרות שתייה קרה כמו מים מינרלים, בקבוקים או פחיות של משקאות מוגזים ומיצים, ניתן לקנות או להשכיר גם מכונות שתייה חמה המכינות משקאות קפה ושוקו וכן מכונות קפה למשרדים ולבתי עסק. כל מכונות השתייה שאנחנו מציעים זוכות לתחזוקה שוטפת ובקרת איכות כל הזמן. אנחנו אלו שמרכיבים ומציבים את המכונות עבורכם, מחברים אותן ודואגים שהכל פועל כמו שצריך. מכונות שתייה אוטומטיות למכירה הן הזדמנות עבורכם לשפר את פני העסק שלכם מבלי להוציא כסף רב. זהו שירות נפלא לעובדים הצמאים שלא רוצים לצאת מהמשרד לקנות שתייה או ללקוחות שעוברים במקום.

תוסס מציעה שירות מצוין ללא תחרות!

אם אתם מחפשים מכונות שתייה אוטומטיות איכותיות, המורכבות ביד אמן מיומנת, שיוצבו בבית העסק שלכם בלי שום מאמץ מיוחד מבחינתכם – אנחנו כאן בשבילכם. חברת תוסס לא רק מספקת מכונות שתייה אוטומטיות מצוינות אלא דואגת לכל התחזוקה אצל הלקוח – טיפול שוטף במכונה, החלפת חלקים, בדיקות איכות ואחריות מלאה לפתרון תקלות ובעיות. בואו לבחור מתוך מגוון רחב של מכונות שתייה אוטומטיות טובות, יעילות ושאינן תופסות מקום רב בבית העסק שלכם. בואו ותזכו בשירות מצוין ללא תחרות. אל תשכחו את השורה התחתונה: המכונה שלכם – הטיפול הוא עלינו.

 

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי