כיצד נבחר מכונת שתייה אוטומטית

חברתנו, תוסס מובילה בשיווק, מכירת והשכרת מכונות שתייה אוטומטיות, מכל הסוגים: מכונות שתייה קרה או חמה, מכונות שתייה משולבת עם מזון.

צרו עימנו קשר

המכונות האוטומטיות מתאימות להצבה בעסקים שונים: בתי חולים, קיוסקים, אוניברסיטאות, תחנות רכבת, מפעלים, וכדומה. אנו מעניקים לכל לקוח, שירות ויחס אישי ביותר, ומקצועיות  מלאה בהתאמת המכונה ומיקומה לסוג העסק.

חזרה לקטגורית מכונות שתייה

מספר טיפים לבחירה חכמה של מכונת שתייה אוטומטית

טיפ ראשון – סוג השתייה – מכונת שתייה קרה, נחשבת לאחת מהמכונות האוטומטיות הפופולריות ביותר, ומתאימה להצבה בכל עסק או מוסד ציבורי, כאשר מכונת שתייה חמה, מתאימה למקומות סגורים, כמו מכללות או מפעלים, שמעוניינים להציע פתרון מהיר ונוח לשתייה החמה, בכל שעות היום.

טיפ שני –  מכונה משולבת – בעסקים שבהם אין מספיק דרישה לשתי מכונות נפרדות של אוכל ושתייה, הרי ניתן לבחור באופציה הנוחה של מכונה משולבת המחולקת לשתיים, חלק עליון לשתייה קרה וחלק תחתון למזון, שיכול להיות חטיפים מלוחים, חטיפים מתוקים או כריכים וכדומה.

טיפ שלישי – בחירת החברה המספקת – חשוב ביותר, לבחור חברה מקצועית ובעלת וותק וניסיון בתחום המכונות האוטומטיות, אשר מעניקה שירות מקצועי ואישי ומענה מידי בכל פניה, כמו גם אחריות וטיפול מהיר אם וכאשר ישנן תקלות בלתי צפויות במכונה.

טיפ רביעי – מכונות עם לוגו – ישנן מכונות שתייה בעיקר, שתייה קרה המגיעות עם לוגו של מותגים מובילים כדוגמת פפסי או קוקה קולה, כאשר יש בכך יתרון מסוים, שכן מרבית האנשים יזהו את המכונה מכל מקום ומרחק, ובהתאם יגדל השימוש במוצרים.

טיפ חמישי – תצוגה – במכונות שתייה קרה, קיימות לרוב שתי אופציות לתצוגת המשקאות: תצוגה שקופה, שבה ניתן לראות את כל סוגי המשקאות הניתנים לרכישה ותצוגה אטומה שבה יש רק צילום של המשקה שרוכשים. הבחירה בין שתי מכונות אלו, היא בהתאם לרמת השימוש וסוג הלקוחות או העובדים הצורכים את המשקאות השונים.

טיפ חמישי – צורת התשלום – ברוב מכונות השתייה החמה או הקרה התשלום נעשה באמצעות מטבעות, כאשר במכונות המתקדמות, ניתן לשלם בכל סוגי המטבעות והמכונה נותנת עודף. מומלץ לבחור במכונה חדישה שנוחה וקלה לתפעול.

מכונות שתייה אוטומטיות, הנן פריט כמעט הכרחי במרבית העסקים והמוסדות הציבוריים, כאשר ניתן לבחור אם לרכוש את המכונה, להשכיר ואף לקבלה ללא עלות.

מכונת שתייה אוטומטית מאפשרת רכישת שתייה בכל שעות היום, ללא הגבלת מקום או זמן ומהווה פתרון נוח וקל לכל העובדים והלקוחות.

אנחנו בתוסס, מעניקים שירות אישי ומקצועי בליווי צמוד לכל לקוח להתאמה מלאה ונכונה.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי