מכונות קפה אוטומטיות

מכונות קפה אוטומטיותחברת תוסס מציעה מכונות קפה אוטומטיות להצבה ללא עלות או מכונות קפה אוטומטיות למכירה המיועדים לסביבה ציבורית לרבות מוסדות ציבור, מכללות, בנייני משרדים וכדומה.

לא תמיד יש לנו הזדמנות לקפוץ מחוץ לעבודה כדי לקנות לעצמנו קפה איכותי, חם וטעים והיום יש לכך פתרון – הצבת מכונות קפה אוטומטיות במשרד, בבית העסק או בכל מקום שאנו רוצים, תאפשר לנו ליהנות מקפה כל היום, כמה שנרצה, בחינם או בעלות סמלית. מכונות קפה אוטומטיות מאפשרות להזמין כוס קפה חמה או משקאות נוספים כמו שוקו, שוקולטה, פרנץ' ונילה וכדומה בלי מאמץ. כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ומכונת הקפה תייצר עבורנו את המשקה שהזמנו ואפילו תשאל "כמה סוכר לשים לך?".

חברתנו מתמחה במכירה, הצבה ללא עלות והשכרה של מכונות קפה אוטומטיות לבתי עסק, מוסדות ציבוריים ולכל מי שמתחשק לו משקה חם בכל רגע.

צרו עימנו קשר

יתרונות של מכונות קפה אוטומטיות במקום העבודה

כשאנו מציבים מכונות קפה אוטומטיות במקום העבודה אנחנו חוסכים לעובדים שלנו את הצורך לצאת מבין כתלי המשרד ולחפש קפה טרי בחוץ. הקפה במכונות הקפה האוטומטיות טעים ואיכותי ולכן מספק תחליף ראוי לקפה של רשתות הקפה בחוץ.

ביום עבודה גשום כשאין חשק לצאת החוצה ולא מתחשק להשתמש בנס קפה האבקתי שבמטבח, מציעות מכונות קפה אוטומטיות מגוון רחב של משקאות חמים וטעימים לפי הכוונה אישית של כמות הסוכר והחלב. אם רכשתם לבית העסק מכונות קפה אוטומטיות אתם שולטים על האפשרויות – האם לקבל תשלום, מה מחיר המשקאות וכדומה. כך יש אפשרות להחליט האם המכונה תשמש את העובדים ותציע להם קפה בחינם או תאפשר רכישה מוזלת של משקאות קפה.

השכרת מכונות להכנת קפה

היום כבר אין צורך לרכוש מכונות קפה אוטומטיות קטנות להכנת קפה אספרסו במשרד אלא אפשר לשכור אותן בעלות חודשית נמוכה יחסית ובאחריות מלאה.

חברתנו מציעה מגוון רחב של מכונות קפה למשרדים ומכונות אספרסו מתקדמות לצד מכונות קפה אוטומטיות – מגוון האפשרויות הזה מעניק לך את הבחירה כיצד לשפר את תנאי העבודה של העובדים שלך ולהציע גם לקולגות ולאורחים המגיעים למשרד את ההזדמנות ללגום קפה איכותי.

הצבת מכונות קפה אוטומטיות במשרד, בין אם מדובר במכונות אספרסו או סוג אחר של מכונה להכנת קפה, מעניק תחושה של משרד יוקרתי שמכבד את עובדיו ואת מי שמגיע לבקר בו.

זקוקים למכונות קפה? אנחנו כאן לשירותכם!

חברתנו מציעה מכונות קפה אוטומטיות למשרדים, לבתי עסק ולמוסדות ציבוריים. לקוחותינו יכולים לבחור בין השכרת מכונות קפה אוטומטיות או קנייתן ולזכות גם בתמיכה שוטפת שלנו בכל מה שקשור לאחזקה, החלפת קפסולות וחומרי הכנה וטיפול קבוע במכונות.

מכונות קפה אוטומטיות למשרדפנו אלינו היום והציבו במשרד שלכם מכונות קפה אוטומטיות מתקדמות, בעלות נוחה וללא כל מאמץ מצדכם. אנחנו נגיע עם המכונה, נתקין אותה במקום שבחרתם ונדריך אתכם כיצד להשתמש בה. אם אתם רוצים שדרוג מיידי וצ'ופר טעים ומרווה לעובדים שלכם הציבו מכונות קפה אוטומטיות ושבו לקפה מרגיע ואיכותי. 

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי