מכונות מזון למכירה

חברתנו, תוסס מציעה מגוון של מכונות מזון למכירה, אשר ניתן להציבן בעסקים או בארגונים השונים, וכך להעלות את רמת הרווחים ורמת השירות עבור הלקוחות והעובדים במקום.

מכונות המזון הפופולריות ביותר הן למכירת: כריכים, חטיפים מלוחים, חטיפים מתוקים וחטיפי בריאות. כאשר כל עסק יכול לבחור את סוג המזון שיוכנס למכונה בהתאם לקהל הלקוחות ולביקוש.

כנסו לפרטים על מכונות מזון מחברתנו

צרו עימנו קשר

באילו עסקים כדאי להציב מכונות מזון ?

מכירת מכונות מזון לעסקיםמכונות מזון, זו הדרך, הנוחה והקלה ביותר, לספק מזון לעובדים ולקוחות בעסקים וארגונים רבים. ניתן להכניס את סוג המזון הרצוי וכך כל מי שרוצה בכריך טעים וטרי, חטיף מתוק או מלוח, פשוט ניגש למכונה ורוכש את המוצר וזאת מבלי שיש צורך לצאת ממקום העסק או הארגון.

ולכן, זו נחשבת האופציה הטובה ביותר, להעלות את רמת השירות ולאפשר לכולם ליהנות מאוכל זמין, מבלי מגבלת מקום וזמן.

הצבת מכונות מזון, מתאימה לכל סוגי העסקים או הארגונים השונים שיכולים להיות: בתי חולים, קניונים, בתי ספר, מכללות אוניברסיטאות, תחנות רכבת, תחנות אוטובוס, תחנות דלק, מפעלי הייטק, משרדים גדולים ועוד.

מדובר במכונה שאינה תופסת מקום, אך מהווה פתרון מעולה, נוח וזמין למזון ואינה מצריכה תפעול או תחזוקה מיוחדת, כמו גם המחיר של המוצרים לרוב נמוך בהשוואה לכל מקום אחר.

מכונת מזון או מכונת מזון משולבת?

מכונת מזון משולבת למכירה

מכונת מזון משולבת למכירה

קיימת אפשרות לבחור מכונת מזון שבה מוכרים רק מזון כדוגמת חטיפים או כריכים או לחלופין לרכוש מכונת מזון משולבת שבה יש אופציה לרכוש גם שתיה קרה, שזו אופציה נוחה, משום במכונה אחת ניתן לשלב שני צרכים שיש להם ביקוש מתמיד, שתיה קרה ומזון.

כאשר האפשרות הזו מתאימה בעיקר בעסק או ארגון שאין בו אפשרות להציב שתי מכונות נפרדות.

ההמלצה שלנו, היא להציב שתי מכונות: האחת מכונת שתיה קרה והשנייה מכונת מזון, שכן כך ניתן להגדיל את המבחר של המוצרים, ואף למקם את המכונות במיקומים שונים בעסק או בארגון. הניסיון מוכיח שישנו ביקוש למוצרים אלו באופן מתמיד, ואם רוכשים מכונה למזון, כדאי גם באותו זמן לרכוש מכונת שתיה אוטומטית וכך לשרת את קהל הלקוחות והעובדים באופן טוב יותר.

יש לכם עסק? ארגון? קיוסק? צריכים לרכוש מכונת מזון חדישה? אצלנו בתוסס, תוכלו לרכוש מכונת מזון שתשמש את העובדים והלקוחות בארגון או בעסק באופן הטוב ביותר.

ניתן לרכוש דרכנו מכונת מזון, מכונת מזון משולבת, מכונות שתיה קרה או חמה, הכול במקום אחד, במחיר אטרקטיבי ונוח.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי