מכונות אוטומטיות לכריכים

מכונות אוטומטיות לכריכים ולממכר משקאות קלים או שתייה חמה, נכנסו לחיינו בשלהי שנות השבעים, עם ההתקדמות בתחום האלקטרוניקה והאוטומציה בתעשייה. אולם במשך שנים סבלו המכונות מדימוי מוטעה של חוסר טריות, לכלוך, ואי יעילות בעיקר כאשר מדובר במתן השירות בתמורה לכסף.

חלק לא מבוטל מהדימוי המוטעה הזה נוצר הודות לסרטי הקולנוע וסדרות הטלוויזיה, שתמיד הראו לנו את בלש המשטרה הבועט בתסכול במכונה האוטומטית כדי לקבל את החטיף הלא בריא שהוא כל כך אוהב, או את הנער הקונדס היודע כיצד להוציא פחית שתיה מבלי לשלם עבורה.

לפרטים נוספים והזמנות צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר

המציאות בשטח של המכונות האוטומטיות לכריכים

אולם המציאות בשטח שונה לגמרי, ולמעשה חלק לא מבוטל מהמזון והמשקאות הנצרכים בעולם המערבי,

מכונת אוטומטית משולבת כריכים ושתייה

מכונת אוטומטית משולבת כריכים ושתייה

נצרכים דרך מגוון מכונות אוטומטיות בכלל ודרך המכונות האוטומטיות לכריכים בפרט המוצבות בכל מקום או מוסד מוכר, החל מבתי ספר, וכלה בבתי חולים, בסיסי צבא, אוניברסיטאות, ומשרדי ממשלה. ובניגוד גמור לדימוי השלילי שלהן, המכונות האוטומטיות לכריכים הן ברובם הגדול של המקרים יעילות, נקיות ומספקות מוצרים איכותיים וטריים.

מה אפשר למצוא במכונות אוטומטיות לכריכים?

מעבר למכונות המספקות שתיה קלה או חטיפים קיימות היום בשוק מכונות משוכללות המסוגלות לספק ארוחות מלאות וכריכים, ומיועדות לעסקים וחברות המעוניינים למצוא תחליף יעיל וזול לשירותי ההסעדה של החברה או לבטל את מטבחי החברה. מכונות הקפה החדשות כבר אינן מספקות משקאות מאבקות ומתחליפים ומסוגלות לספק קפה איכותי ביותר ללא טעמי לוואי וללא תחליפים לא בריאים.

מערכות האוטומציה עברו בשנים האחרונות מהפכה של ממש בכל הנוגע לעודף המוחזר, מוצרים שאינם מגיעים אל מחוץ למכונה או כל תקלה אפשרית אחרת, וכיום המכונות החדשות מצויידות המערכות חיישנים רגישות, המסוגלות לאתר ובעיקר למנוע את התקלות, שבמאי הוליווד טרחו כל כך להראות לנו. מכונות אוטומטיות, ניתן להציב היום בכל עסק, בכל ארגון ובכל מוסד מוכר, הן אינן גוזלות מקום רב, אינן נחות לרגע, והטיפול השוטף בהן מבוצע על ידי החברה הקבלנית המספקת אותן כך שבמקרה של תלונות מצד העובדים תוכלו בקלות להחליף ספק מה שלא כל כך פשוט כאשר התלונות הן על האוכל אותו מבשל הטבח העובד אצלכם תחת חוזה.

לחצו כאן לחזרה לקטגורית מכונות כריכים

 

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי