מכונות כריכים | תוסס מכונות אוטומטיות

מכונות כריכים

חברת תוסס היא חברה שמתמחה בהצבת מכונות כריכים ללא עלות. הניסיון הרב שצברנו מאפשר לספק לכם שרות מעולה במחירים אטרקטיביים נשמח לספק ייעץ ללקוחותינו הרבים בתחום ולדאוג שמכונות הכריכים יוצבו במקומות הנכונים ביותר עם המוצרים הטובים ביותר, על מנת למקסם את הרווחים.

ברשותנו מגוון גדול של מכונות כריכים להצבה, מכירה או השכרה וכיום אנחנו יודעים להתאים את המכונה המושלמת עבור כל לקוח ולקוח.

לפרטים נוספים והזמנות צרו עימנו קשר

צרו עימנו קשר

 

מכונות כריכים

מכונות כריכים אוטומטיות

נכון, היום בכל תחנת דלק כמעט ישנה חנות שמעניקה שירות כל שעות היממה ובחנות ניתן לרוב להשיג סנדוויצ'ים טריים.

אבל מה אמור לעשות נוסע ברכבת ישראל שנחת בנמל התעופה בשלוש לפנות בוקר וכל שברצונו הוא לאכול כריך טעים בתחנת הרכבת ולהירדם כמו תינוק על המושב? ובכן, זה כבר סיפור אחר.

מכונות כריכים, סנדוויצ'ים ומזון מספקות מענה לכל אותם אנשים שנמצאים במקומות בהם אין קיוסק פעיל ובכל אותם מקומות בהם יש קיוסק אבל הוא אינו פעיל בגלל השעות הלא שגרתיות. מדובר על בתי חולים, תחנות דלק מבודדות, מתנ"סים ועוד.

אם בעבר מכונות כריכים (מכונות מזון) הכילו גופי קירור גדולים ולא אסתטיים שהכריכים שבהם היו לרוב מקולקלים, הרי שחל בשנים האחרונות מהפך אדיר בתחום. אנחנו בחברת תוסס מתחייבים לתחזוקה שוטפת ואמינה של המוצרים תוך השגת טריות מקסימלית.

לחצו כאן למידע נוסף אודות מכונות אוטומטיות לכריכים

במידה ואתם מעוניינים לפתוח קו מכונות כריכים משלכם, נשמח לעזור לכם להתחיל. כיום אנחנו מייעצים ללקוחותינו הרבים היכן להציב את המכונות האוטומטיות לכריכים ואילו מכונות לבחור בהתאם לצרכים.

כמו כן, חברתנו מספקת מכונות כריכים או מכונות מזון למכירה לכל דורש. אפשרות זו תפסה תאוצה בשנים האחרונות מתוך מגמה של עסקים המעוניינים להפעיל ולתחזק בעצמם מכונות כריכים או סנדוויצ'ים במכירה אוטומטית בכדי לייצר הכנסות נוספות לעסק.

לחצו כאן לחזרה לקטגורית מכונות מזון

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי