הצבת מכונות מזון ללא עלות

חברת תוסס, מאפשרת לבעלי עסקים שונים, להציב בשטחם מכונות מזון, שבהם ניתן למכור לבאי המקום מאכלים מסוגים שונים כדוגמת: כריכים, חטיפים מתוקים ומלוחים וכל זאת ללא עלות.

המכונות מוצבות על ידנו, ואנחנו אחראים למלא אותן בסחורה בכל זמן שהן מתרוקנות, והעסק מצדו משפר את רמת השירות ללקוחות ולעובדים בלי לשלם על  כך דבר.

לחצו לצפייה בסוגי מכונות המזון מחברתנו

צרו עימנו קשר

היכן ניתן וכדאי להציב מכונות מזון ?

הצבת מכונות מזון לכריכים ללא עלות

קיימים בתי עסק רבים, בהם אפשר להציב מכונות מזון לטובת העובדים, הלקוחות וכל מי שמגיע למקום כדוגמת: אוניברסיטאות, מכללות, תחנות אוטובוסים, תחנות רכבת, שדות תעופה, בנקים, מפעלים, תחנות דלק, מרכזי קניות, בתי תיאטרון, בתי קולנוע, בתי חולים, מרפאות ועוד.

כאשר קיימת נוחות רבה בשימוש במכונות מזון, שכן, הן ניתנות לשימוש בכל שעות היממה, ללא הגבלת זמן וחוסכות הרבה זמן וכסף.

חשוב, למצב את המכונות במיקום מרכזי, שקל להגיע אליו, כאשר ישנה אפשרות למקם מספר מכונות, ואף מכונת מזון אחת בכל קומה, בהתאם לדרישה ולצורך של העסק או הארגון.

כל שצריך הוא נקודת חשמל, שאליה ניתן לחבר את המכונה, ומאותו רגע היא ניתנת לשימוש מידי. היתרון הוא שלא צריך לצאת מהבניין כדי ליהנות מכריך או חטיף. המכונה זמינה, בצורה הכי נוחה וקלה שיש.

למה משתלם להציב מכונת מזון בעסק או בארגון?

הצבת מכונת מזון עם חטיפים ללא עלותחלק בלתי נפרד ממטרות של כל ארגון או עסק, הוא לדאוג לרווחת האנשים שעובדים או נוכחים במקום, לשפר את רמת השירות ולגרום לאנשים תחושה שעושים את כל המאמצים כדי לאפשר להם להתנהל ביתר נוחות.

ברגע שממקמים מכונת מזון, כל אחד יכול לרכוש לעצמו כריך או חטיף בכל רגע נתון מבלי להיות תלוי בהזמנת אוכל ממסעדה או להכין אוכל בבית. זהו שירות חיוני וחשוב ביותר.

בנוסף, העסק או הארגון אינם צריכים לשלם דבר כדי למצב את המכונה בשטחם. כך שמדובר על דרך הכי טובה ומשתלמת להעלאת רמת השירות. אנחנו בחברת תוסס נדאג לספק את המזון במכונה באופן שוטף, במחירים נוחים ונענה לכל דרישה שתעלה מצד הלקוחות, מבחינת סוג האוכל וכמות כדי להגיע לרמת שביעות רצון מקסימלית.

מכונת מזון ללא עלות? רק בתוסס, תקבלו מכונת מזון מבלי שתצטרכו לשלם עליה, עם שירות אישי ברמה גבוהה, כאשר תמיד נשמח לייעץ בכל הנוגע לסוג המכונה המתאימה, המזון או המיקום. משום שההצלחה שלכם זו ההצלחה שלנו. המכונות שלנו, מתקדמות וחדישות ומתפקדות באופן תקין ונוח שיש.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי