מכונות מזון | תוסס מכונות אוטומטיות

מכונות מזון

מכונות מזון

חברת תוסס מספקת מגוון רחב של מכונות מזון אוטומטיות לשוק הישראלי לרבות מכונות חטיפים, מכונות סנדוויצ'ים / כריכים, מכונות מזון משולבות שתייה ועוד. אנו מציעים מכונות אוטומטיות המספקות את כל סוגי המזון. באם אתם מעוניינים להציב מכונת מזון אוטומטית תוסס זה הכתובת לכל סוגי המכונות במחירים מפתיעים ובשרות ללא פשרות.

לחצו לצפייה – מכונת מזון AMS

מכונות מזון אפשרויות התקשרות:

צרו עימנו קשר

מכונות מזון – חברת תוסס

אנו בחברת תוסס מתמחים בתחום המרתק והמורכב של מכונות אוטומטיות לממכר מזון. בתחום זה ישנם שלושה אפשרויות התקשרות עיקריות – הצבת מכונות מזון ללא עלות, השכרת מכונות מזון ו מכונות מזון אוטומטיות למכירה.

בטקסט הקצר שלפניכם נרחיב מעט על שלושת האפשרויות השונות אותם אנו מציעים להתקשרות כך שתוכלו למקם את עצמכם במקום המתאים ולהחליט מה שמתאים לכם ביותר מבין השלושה.

מכונות מזון אוטומטיות

מכונות מזון אוטומטיות

לפעמים כל מה שאנחנו צריכים הוא חטיף שוקולד, שקית עם חטיף מלוח או כריך קטן כדי לסגור איזו פינה. הדבר נכון במיוחד עבור אלו שסובלים מנפילות סוכר או עבור אלו שמוצאים את עצמם בשום מקום באמצע הלילה.

כמובן שהאידיאל היה שבכל מקום יהיו קיוסקים שפעילים משך כל שעות היממה אבל כולנו יודעים שהמציאות רחוקה מלהיות אידיאלית.

כיום ניתן למצוא מגוון עצום של מכונות ורשותנו מבחר מסנוור של דגמי מכונות מזון אוטומטיות שאנחנו מציעים ללקוחותינו הרבים. מדובר על מכונות לממכר חטיפים שונים כמו מסטיקים וחטיפי שוקולד, על מכונות לממכר כריכים ועל מכונות מזון משולבות שתייה קלה.

רבים לא יודעים זאת אך שוק מכונות המזון מתקדם בקצב מסחרר וכיום ישנן גם מכונות שמוכרות צ'יפס חם שמוכן לפי הזמנה וכן מכונות לממכר פיצות טריות וחמות.

מכונות כריכים וסנדוויצ'ים

בעבר התדמית של מכונות כריכים וסנדוויצ'ים לא הייתה חיובית שכן בתחום עסקו חברות חובבניות שלא דאגו לטריות המוצרים וכך לקוחות רבים חטפו הרעלות קיבה. בשנים האחרונות חל שיפור ניכר בתחום.

אנחנו בחברת תוסס מתחייבים על שמירה קפדנית והקפדה מסורה על טריות המוצרים שלנו. בנוסף לכך, אנחנו דואגים להציב את המכונות שלנו בנקודות אסטרטגיות עם תעבורה גדולה של אנשים כך שהמוצרים שלנו אפילו לא מספיקים להתקלקל וכבר הם נחטפים. מבחר הכריכים מסנוור וניתן לבחור מבין מגוון עצום של סנדוויצ'ים שונים.

מכונות חטיפים

כפי שציינו קודם לכן, לפעמים כל שנחוץ כדי להמשיך את היום או את הלילה הוא חטיף קטן. ברשותנו מגוון של מכונות חטיפים אוטומטיות להשכרה, למכירה או להצבה ללא עלות. במידה ואתם מעוניינים לפתוח קו של מכונות נשמח לייעץ לכם לגבי המיקום האולטימטיבי בו יוצבו המכונות על מנת למקסם את הרווחים שלכם.

בצורה כזו תוכלו להרוויח כסף קל ללא מאמץ מיותר. כמו כן נשמח להציב בשטח שלכם מכונות חטיפים אוטומטיות. מכונות אלו פופולאריות במיוחד בבסיסי צה"ל, באזורים בהם ישנו ריכוז גדול של ילדים כמו מתנ"סים למשל וכן באזורים שפעילים עשרים וארבע שעות כמו תחנות רכבת, אוטובוס, בתי חולים וכיו"ב.

מכונות משולבות מזון ושתייה

אנו משווקים מכונות משולבות מזון ושתייה אשר הינן בעלות יתרון משמעותי מפני שהן משלבות מזון ושתייה במקום אחד.

לא חייבים להתחייב

היופי בשירות שלנו הוא ריבוי המסלולים. מכונות אוטומטיות לממכר מזון עולות לא מעט כסף ובמידה ואתם מתלבטים בנוגע לעתידכם בתחום השכרה של מכונות לתקופות קצרות היא צעד נבון.

כך תוכלו להתחיל קו קצר ולבחון בעצמכם את הרווחיות של התחום לפני שתרכשו מכונות ותתחייבו לנושא.  בהצלחה. 

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי