מוצרים בסיטונאות ליחידים ובעלי עסקים | צרו קשר - 052-776-44-42

מוצרים בסיטונאות

  1. ישנם כמה גורמים שבונים את הצלחה של כל עסק והם:
  2.  שירות מעולה
     איכות מוצרים גבוהה
     מחיר אטרקטיבי לכל כיס
  3. לנו יש את האפשרות לספק לכם את כל החבילה כולה במקום אחד בקלות ובמהירות. חטיפים, אבקות חלב, אלו רק מקצת המוצרים שמוצעים למכירה בסיטונאות לבעלי חנויות נוחות, פיצוציות, מכונות אוטומטיות דוכני מזון וכדומה אשר רוצים לשלם פחות ולקבל הרבה יותר.

מוצרים בסיטונאות במחיר מבצע מיוחד !!!!

צרו קשר - 052-7764442

  ביסלי גריל/ברביקיו             חטיף עוגיות אוראו              פסק זמן בטעמים

חטיף ביסלי גריל, ביסלי ברביקיו עוגיות OREOחטיף פסק זמן בטעמים שונים

 

 

 

 

 

      סניקרס, טוויקס              חטיף גרנולה                      חטיף קורני

חטיפי טוויקס וסניקרייסחטיף אנרגיה חטיף קורני ביג

 

 

 

 

 

אלו מוצרים אנחנו מציעים בסיטונאות ?

מגוון רחב של חטיפים מלוחים ומתוקים של החברות המובילות, חטיפי שוקולדמוצרי בריאות, משקאות קלים בפחיות ובקבוקים, אבקות קפה וחלב. כל המוצרים מסופקים טריים ובאיכות גבוהה ביותר.

עם מי אנחנו עובדים?

בעלי עסקים של גדולים וקטנים כגון, קיוסקים, דוכני מזון, חנויות נוחות, בעלי קו מכונות אוטומטיות, רשתות הפארם וכל בעל עסק שמעוניין להכניס חלק מתוך מבחר המוצרים הללו בבית העסק.

מה היתרון שלנו?

הרבה יתרונות ישנן אבל המרכזי שבהם הוא המחיר!
אנחנו מציעים מוצרים בסיטונאות במחירים הזולים ביותר בארץ, אתם מוזמנים לבדוק ולהשוות. המטרה שלנו ושלכם היא משותפת להעלות את הרווחים של העסק מבלי להתפשר על המגוון, האיכות והכמות.

איך ניתן ליצור קשר עמנו?

פשוט ביותר - התקשר עוד היום אלינו בטלפון 052-776-44-42 או תשאירו פניה בטופס צור קשר , כדי לקבל הצעה אטרקטיבית והמשתלמת ביותר לעסק שלכם.

עצות לבחירת ספק לרכישת מוצרים בסיטונאות:

מכירה סיטונאית, מיועדת לבעלי עסקים ולא ליחידים. מדובר בהזמנות גדולות ולא מכירה יחידנית של מוצרים, כאשר הסיטונאות באה לידי ביטוי גם במחיר, כזה שיאפשר לבעל העסק למכור את המוצר ללקוחות במחיר אטרקטיבי ועם זאת רווחי ולכן חשוב למצוא ספק שיאפשר לרכוש מוצרים במחיר זול במיוחד.

המחיר הוא אכן אלמנט חשוב ביותר, אך אין להתפשר על איכות, שכן מוצר שאינו עומד בסטנדרט של הלקוחות, לא נמכר וגורם לשתי תופעות שליליות, האחת הפסד כספי, והשנייה פגיעה במוניטין של בית העסק שכן, לקוח שרוכש מוצר שאינו טרי או ברמה ירודה, יעדיף לרכוש בפעם הבאה במקום אחר ואף יוציא שם רע למקום.

יכולת אספקה מהירה צריכה להיות שיקול בבחירת הספק, וזאת משום שבמרבית חנויות הנוחות והקיוסקים אין מחסן לאחסנת מלאי או שישנו מחסן קטן ולכן חשוב לבית עסק כזה שההזמנה תהיה מידית ויעילה כדי שבית העסק לא יפספס מכירות רק בשל מחסור במוצרים.

בטרם מבצעים הזמנה אצל ספק, יש לבדוק את המבחר של המוצרים שהוא מציע, שכן לא תרצו למצוא את עצמכם רוכשים מוצרים מכמה ספקים, אלא תעדיפו לרכז את כל ההזמנה במקום אחד וכך לחסוך הרבה זמן וכסף וזאת משום שבמרבית המקרים כגודל ההזמנה כך האפשרות של הספק לגלות גמישות רבה יותר במחיר.

ישנם בעלי עסקים אשר לעתים עובדים עם ספק אחד במשך הרבה שנים ולא שמים לב למחירים הגבוהים של חלק מן המוצרים מתוך חשש לעבוד עם ספק חדש ובלתי ידוע וזאת עשויה להתברר כטעות, משום שהתחרות הגבוהה בענף זה והמצב הכלכלי מצריכים להיות ערניים ביותר למחירו של כל מוצר ואם ישנו ספק שמציע מחיר זול יותר, כדאי לנסות ולהזמין מוצרים ממנו ולא להישאר עם ספק שאמנם מוכר אך הרבה יותר יקר.

ספק יעיל הוא כזה העושה התאמה נכונה בין המוצרים לצורך של הלקוח ובהתאם לכך מכין לו את ההזמנה, ישנם אמנם בעלי עסקים שמכירים את התחום היטב, אך ישנם כאלה שצריכים הכוונה, ותפקיד הספק לעתים הוא להציע את מבחר המוצרים האידאלי כך שסיכויים להימכר באותו בית עסק יהיה גדול יותר ולשם כך הספק נדרש בעיקר להקשבה והתאמה אישית לצרכי בעל העסק.

לחצו כאן לחזרה לדף הבית

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי