חטיפים מלוחים בסיטונאות

מחפשים חטיפים מלוחים בסיטונאות? הגעתם למקום הנכון!

חברתנו מתמחה באספקת חטיפים מלוחים בסיטונאות.

לצפייה בשלל המוצרים בסיטונאות מחברתנו

צרו קשר - 052-7764442

חטיף ביסלי בסיטונאותהחטיפים המלוחים משמשים את קהל הצרכנים כנשנוש באמצע היום, כתחליף לארוחה או כצ'ופר לילד, זהו אחד המוצרים הנמכרים ביותר.

לכן חשוב מאוד להציג בפני הצרכנים מבחר רחב של חטיפים מלוחים, שכן מגוון גדול מאפשר לענות על טעמים שונים ולהגיע לקהל רחב יותר.

כמה עצות חשובות לבעלי עסקים במכירת חטיפים מלוחים

חטיפים בסיטונאות למכונותדבר חשוב ביותר, הוא לרענן את מלאי החטיפים לעתים קרובות ולהציע במקביל לחטיפים המוכרים, גם חטיפים מלוחים שיצאו לאחרונה.

באופן כזה, בית העסק מצביע על  עדכניות וחדשנות ומאפשר ללקוחות לנסות חטיפים שהם ראו לפני רגע ממש בפרסומת האחרונה שיצאה בטלוויזיה.

באם מוצר אינו נמכר ברמת התדירות הנדרשת, כדאי להפיק לקחים ולהחליף את המיקום שלו בחנות או בקיוסק, צריך לגלות ערנות רבה לתגובת הלקוחות לכל שינוי כדי שלא תפספסו מכירות רק בשל מיקום שגוי של מדף החטיפים.

הכרחי ביותר, שלא להציג חטיפים מלוחים שהתוקף שלהם פג שכן, לקוח שעומד לקנות חטיף מלוח ומגלה כי התאריך אינו בתוקף, לא רק שלא יקנה את המוצר, אלא עשוי אף להטיל דופי בכל שאר המוצרים הנמכרים בבית העסק ולהוציא למקום העסק שם רע, ולפיכך יש לעבור מידי יום על המדפים ולוודא כי כל המוצרים טריים לגמרי.

הרבה מן הפיצוציות ממוקמות באזורים בהם יש חשיפה לשמש, כדאי ורצוי שהחטיפים לא יהיו באזור זה, שכן הטמפרטורה החמה עשויה לגרום להם לאבד את הטריות למרות שטרם פג תוקף התאריך המצוין על גביהם.

מה אנחנו מציעים?

מכירה סיטונאית של חטיפים מלוחים מכל הסוגים של החברות המובילות: במבה, צ'יפס, ביגלה, קרקרים, ביסלי לסוגיהם השונים ועוד, באריזות קטנות ואישיות או משפחתיות.

קהל היעד:

בעלי מכונות אוטומטיות לממכר חטיפים מלוחים, בעלי עסקים של קיוסקים, פיצוציות, דוכני מזון, ירידים, רשתות פארם, ממתקיות וכדומה.

היתרון שלנו:

המחיר הזול ביותר בארץ, טריות, שירות איכותי ברמה גבוהה  אספקה מהירה והתאמה אישית לצרכי הלקוח.

אנחנו כאן בשביל העסק שלכם -

מכירה בסיטונאות זוהי המומחיות שלנו, אתם רק צריכים להתקשר ואנחנו נדאג להכין לכם הזמנה מסודרת, אשר תאפשר לכם בשל המחיר הזול שלנו לקנות הרבה יותר מוצרים מאשר בכל מקום אחר ובכך להוביל את העסק שלכם צעד אחד קדימה.

לחזרה לקטגורית מוצרים בסיטונאות

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי