הצהרת פרטיות | תוסס מכונות אוטומטיות

הצהרת פרטיות

הצהרת פרטיות אתר תוסס

הצהרת הפרטיות שלפניכם חלה על אתר האינטרנט של חברת תוסס מכונות אוטומטיות. המידע היחיד שאנחנו אוספים באתר הוא זה שאתה בוחר למסור לנו מרצונך החופשי. מדובר למשל על כתובת הדואר האלקטרוני שלך או כתובת הדואר שלך. כמו כן אנחנו אוספים מידע שאינו אישי בשום צורה כגון פרטים על סוג הדפדפן בו אתה עושה שימוש, מערכת ההפעלה וכיו"ב לשימוש האישי שלנו. אנחנו לא עושים שימוש בטכנולוגיית אינטרנט כגון עוגיות וכיו"ב על מנת לאסוף או לאחסן מידע אישי. איסוף המידע עליך יכול להיעשות על ידי מקורות זמינים. הכוונה היא למשל למידע דמוגרפי.

הפרטיות היא עקרון קדוש

חברת תוסס רואה את עצמה מחויבת לעקרונות המקודשים של הגנה על הפרטיות. השימוש בנתונים שאנחנו אוספים מיועד אך ורק לצרכים שלנו שמיועדים לשכלול האתר, לתפעול הכולל שלו ולא יפורסמו לעולם לאף גורם שלישי. אנחנו לא מוסרים מידע על איש מהלקוחות שלנו או על איש מהמבקרים באתר שלנו. על ידי הקשת הפרטים שלכך באתר אתה למעשה מסכים למסור לנו את הפרטים וסומך עלינו שלא נמעל באמון שלך. אנחנו עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות של אבטחת מידע שמבטיחות כי אף פיסת מידע לא תגלוש החוצה. בתחום זה אנחנו משקיעים משאבים רבים כיוון שכפי שציינו, הפרטיות של הלקוחות שלנו היא ערך עליון בעינינו.

הבחירה בידיך

אתה יכול לבחור את צורת ההתקשרות אתנו לפי ההעדפות האישיות שלך. אתה יכול לבחור שלא לקבל מאתנו מיילים פרסומיים או שיווקיים. כמו כן אתה יכול לעדכן את הפרטים שסיפקת לנו בכל עת ובמידה ואתה מתקשה נשמח לסייע לך בכך. אנחנו לא מחייבים אותך בדבר וההתקשרות בינינו יכולה להגיע לקצה בכל רגע נתון לפי בחירתך ולפי החוזה שנחתם בינינו במידה וישנו כזה.

כל הנתונים שנאסוף או שיימסרו לנו על ידך יישמרו במערכות המידע ובמאגרי הנתונים שלנו אך ורק לפרק הזמן שאנחנו זקוקים לו כדי למלא את המטרות שלשמן אספנו אותם או עד שנקבל בקשה מורשת למחוק אותם כפי שנדרש על ידי החוק. כאשר המידע ממלא את המטרה לשמה נאגר, הוא נמחק באופן מידי ואינו נשמר עוד במערכת.

השימוש בקבצי עוגיות נעשה על מנת לסייע בהענקת חווית גלישה אישית יותר ברשת. בעזרתם ניתן לשמור מידע רישום לאזור של האתר כך שהמשתמשים השונים לא יצטרכו להזין את המידע מחדש בכל פעם בה הם נכנסים לאתר. מדובר על הליך תפעול תקני ומקובל ברוב אתרי האינטרנט אליהם אתם גולשים כיום. במידה ואתה לא מעוניין שנשתמש ביישום הזה, אתה מוזמן ליידע אותנו בכך. הנך רשאי לבחור לבטל כל הסכמה קודמת שנתת בנוגע לפרטיות שלך ואנחנו נכבד את הבחירה שלך בכל רגע נתון שהוא.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי