דור העתיד של מכונות אוטומטיות | תוסס מכונות אוטומטיות

דור העתיד של מכונות אוטומטיות

הטכנולוגיה המודרנית לא פסחה גם על מכונות שתייה אוטומטיות שנהנות מחידושים ופיתוחים רבים בשנים האחרונות.

מכונות השתייה של העתיד מספקות לנו מגוון מוצרים רחב יותר מאי פעם, איכות מוצר גבוהה, חווית משתמש אינטואיטיבית בעזרתם של מסכי מגע ועוד.

חברתנו מספקת מכונות ברמה הגבוהה ביותר!

צרו עימנו קשר

עתידן של מכונות אוטומטיותדור העתיד של מכונות אוטומטיות

מכונות שתייה אוטומטיות – חווית המשתמש

כמו הסמרטפונים והטבלטים שלנו, גם מכונות אוטומטיות שואפות להפוך את חווית המשתמש לקלה ופשוטה יותר. המכונות החדישות ביותר היום מציעות חווית משתמש אינטואיטיבית לגמרי על ידי שילוב של מסכי מגע. השימוש במסכי מגע נעים יותר, אינטראקטיבי יותר ומושך יותר ללקוח.

מכונות שתייה מודרניות – שיטות תשלום

מכונות השתייה מודרניות עברו פיתוחים לא רק במנגנוני הפעולה שלהן אלא גם בדרך בה מתבצע התשלום עבור השתייה. בעבר, מכונות שתייה קיבלו מטבעות בלבד, לאחר מכן הוכנסו קוראי שטרות שאפשרו לרוכש להשתמש בשטרות ואף לקבל עודף מדויק.

לאחרונה אנו רואים פיתוח נוסף והוא השימוש בכרטיסי אשראי. השלב הבא, אותו אנו רואים כבר היום במכונות המשוכללות ביותר הוא השימוש בכרטיסי עובד הרלוונטיים בעיקר למשרדים ומפעלים.

מכונות שתייה מודרניות – מגוון מוצרים

מגוון המוצרים שמכונת שתייה מציעה היום גדול פי כמה וכמה מבעבר. בעוד המכונות הראשונות הציעו כמות מוגבלת של מוצרים כ-5 עד 7, היום מכונות שתייה מציעות 30 ויותר סוגים שונים של שתייה קרה וכ-20 סוגים של שתייה חמה.

הצעד הבא בהבאת מגוון רחב יותר של מוצרים ללקוח הוא מכונות שתייה המכינות את סוג השתייה המבוקש במקום. מכונות אלו הן פיתוח עתידני של ממש, הן עושות שימוש בתרכיזי שתייה מוגזת ליצירת עשרות משקאות שונים ומיזגתם בכוס בדיוק לפי העדפות הלקוח.

מכונות שתייה מודרניות – מיגון המכונה

מכונות שתייה אמנם גדולות ונראות כיציבות ועמידות בפני כל ניסיון פריצה וונדליזם אך חשוב לזכור כי הן מוצבות לרוב ללא כל שמירה על תכולתן, במקומות ציבוריים, לא אחת מחוץ למבנים. לכן, ישנה חשיבות גבוהה מאוד למיגון המכונה.

במכונות המודרניות נוכל למצוא מנגנונים שונים המוודאים כי לא ניתן 'לרמות' את המכונה כמו למשל מנגנון אנטי טלטול והטיה שלא מאפשר למוצרים ליפול כאשר המכונה זזה או נמצאת בשיפוע.

כמו כן, מכונות שתייה מודרניות בנויות כך שהמוצרים והכסף הנצבר במכונה נפרדים לחלוטין, עובדה שמקשה על פורצים להגיע אל תיבת הכסף.

מכונות קפה אוטומטיות

מכונות שתייה קרה בהחלט עברו לא מעט שיפורים והטכנולוגיה אכן הטיבה עמן, אך מכונות קפה אוטומטיות עברו מהפכה של ממש. כיום מכונות שתייה חמה מציעות לא רק מגוון רחב מאוד של שתייה חמה אלא גם מרקים, מוצרים נלווים כמו קורנפלקס וחלב ועוד.

כמו כן, איכות הקפה השתפרה פלאים הן במכונות הפועלות על אבקה והן במכונות הפועלות על קפסולות.

אך הפיתוח המשמעותי ביותר שתרם לאיכות הקפה במכונה הוא טחינה במקום של הפולים. מכונות שתייה אוטומטיות היום טוחנות פולי קפה סמוך להכנתו ומספקות קפה טרי, ארומטי ועם טעם שלא יבייש כל בית קפה.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי