שרות מעל לכל | תוסס מכונות אוטומטיות מקבוצת ספיר

שרות מעל לכל

חברת תוסס מספקת שרות למכונות אוטומטיות בכל רחבי הארץ. חברת תוסס מובילה את התחום של מכונות אוטומטיות ביד רמה כבר שנים רבות על כל ההיבטים שלו. מדובר בין היתר על מכירה של מכונות אוטומטיות, השכרה, ייעוץ, אספקת חלקי חילוף ועוד. העיקרון החשוב ביותר שלנו הוא שרות מקצועי, אדיב, חם ואנושי.

אצלנו אין זה משנה אם מדובר על לקוח שמעוניין לרכוש עשרים מכונות מסוגים שונים או על לקוח שרק מעוניין להתייעץ לגבי מיקום זה או אחר של מכונה. אצלנו כולם מקבלים את היחס האישי והמקצועי ביותר שניתן בענף.

צרו עימנו קשר

אמנת שרות

אנחנו בחברת תוסס מתחייבים לזמני אספקה מהירים וקצרים. אצלנו לא מייבשים אף לקוח לעולם. האם אי פעם התקשרתם למוקד שרות לקוחות כאשר מכונה זו או אחרת בלעה את הכסף שלכם ולא הוציאה פחית או בקבוק משקה? ובכן, במקרים כאלו למשל אנחנו מטפלים בזריזות ראויה לציון ודואגים לשלוח פיצוי במהירות האפשרית. אנחנו יודעים שכל מכונה מושבתת עולה לכם כסף רב ולכן כנותני שרות אנחנו מתחייבים לטפל בכל תקלה שרק תתעורר במהירות האפשרות. אנחנו מאמינים כי שרות איכותי הוא האלמנט החשוב ביותר ולכן בכל הנוגע לחלקי חילוף ,חידוש מלאי, פתרון של תקלות טכניות או תפעוליות וכיו"ב, אנחנו החברה הפופולארית ביותר בארץ. לקוח שלנו יודע שהוא מקבל רק את הטוב ביותר.

תפעול ותחזוקה של מכונות אוטומטיות

תפעול ותחזוקה של מכונות אוטומטיות הוא תחום שנחלק לשניים – מצד אחד יש את התחום של אספקה שוטפת של סחורה ודאגה לטריות המוצרים ומצד שני יש את הנושא של דאגה לתקינות המכונה. שרות מבחינתנו כולל את שני התחומים. אי לכך אנחנו מתחייבים תמיד לשים דגש מיוחד על טריות המוצרים, בעיקר במקרים של מוכנות כריכים אוטומטיות או מכונות של חטיפי גלידה. בנוסף אנחנו מתחייבים לדאוג למלאי מספק של מוצרים.

שרות טוב הוא כזה שבמסגרתו לא ממתינים עד שהמכונה תתרוקן לחלוטים על מנת למלא אותה. מכונה חצי ריקה היא בפירוש מכונה פחות אטרקטיבית. אף אחד לא נהנה לצפות במכונה בה מבחר המוצרים הוא לקוי או חלקי. בנוסף לכל זה מבחינת שרות אנחנו מטפלים בכל תקלה קטנה או גדולה במהירות האפשרית ולעתים קרובות תוך שעות ספרות מרגע הקריאה. אין זה משנה אם מדובר על גוף קירור שהתקלקל או על נורות חיווי תקולות. אצלנו שרות הוא ערך עליון.

לסיכום

אם גם אתם מאמינים כמונו שמכונות שתייה אוטומטיות הוא תחום שיכול להכניס לכם כסף רב בקלות, אם אתם זקוקים למכונות אוטומטיות שונות כגון מכונות אוטומטיות לממכר חטיפים, גלידות, שתייה חמה, כפכפים, סרטים וכיו"ב, הגעתם למקום הנכון. צרו קשר עם חברת תוסס והתוודעו לעולם שלם של מכונות אוטומטיות ולחוויית שרות יוצאת דופן. להתראות בקרוב.

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי