אבקות קפה וחלב בסיטונאות

אחד המשקאות הפופולריים ביותר בכל פיצוציה או חנות נוחות הוא הקפה, הרבה מאתנו מתחילים את היום עם כוס קפה חמה ומהבילה או שותים קפה באמצע היום, כדי להישאר מעט יותר ערניים. כל אחד אוהב את הקפה שלו אחרת: חזק, חלש, הפוך, שחור ולכן חשוב להשקיע ברכישת אבקות קפה וחלב איכותיות כדי שהלקוחות יבחרו לעצור דווקא אצלכם בבית העסק בהפסקת הקפה הבאה שלהם.

צרו קשר - 052-7764442

עצות למכירת קפה על סוגיו השונים בצורה רווחית:

הרבה בעלי עסקים מוכרים קפה בפיצוציות ובחנויות נוחות, אך לעתים מעדיפים להתפשר על איכות המוצרים כדי להוזיל בעלויות

וזו טעות נפוצה שכן, אמנם יהיו לקוחות אשר יקנו את הקפה אך זה יקרה באופן חד פעמי בלבד וכך מאבדים בקלות פוטנציאל שלם של לקוחות קבועים.

עסק רווחי הוא זה אשר מצליח ליצור קהל לקוחות שמתמיד להגיע ולרכוש את מוצרים שוב ושוב ולכן החשיבות הרבה בהקפדה על רכישת אבקות קפה וחלב ברמה גבוהה.

הטריות של אבקות הקפה והחלב באה לידי ביטוי בטעם ובמרקם של הקפה, ולכן חשוב מאוד לבדוק לעתים תכופות את תוקף התאריך של האבקות השונות.

גם האחסנה של אבקות אלו צריכה להיות בהתאם להוראות היצרן ובצורה אחראית ונבונה וזאת כדי שהלקוחות לא יתאכזבו מהאיכות הקפה רק בשל סיבה זו, מה שעשוי לבוא לידי ביטוי בירידה מיותרת ומשמעותית ברמת המכירות.

השילוב של טעמים מיוחדים כמו פרנצ' מעשיר את המגוון ומאפשר לבית העסק להיפתח לקהל לקוחות שאוהב את השתייה החמה בצורה מעט אחרת.

בית העסק צריך להציע טעמים נוספים מלבד הקפה הרגיל, וזאת במיוחד במכונות שתיה חמה אוטומטיות שבהן המבחר של המשקאות חיוני ביותר להצלחת המכירות.

השימוש באבקות חלב נעשה בעיקר במכונות שתיה חמה אוטומטיות, ומכיוון שאין שימוש בחלב אמיתי, השתייה מעט שונה בטעמה ולכן רק באם בוחרים לעשות שימוש באבקות חלב איכותיות, ניתן ליצור טעם שדומה באופן מפתיע למקור.

אבקות פרנצ' מיועדות בעיקר להכנת משקה פרנצ' ונילה, שהינו מתקתק, בעל ריח מיוחד, ונחשב לאחד המשקאות האהובים ביותר.

עם זאת הפרנצ' לא מוצר יקר , כך שהכנסת משקה זה למגוון המשקאות החמים הנמכרים בעסק, הינה חיונית ביותר שכן, זהו משקה המתאים לכל הגילאים למבוגרים וילדים כאחד.

למה כדאי לקנות אצלנו אבקות חלב וקפה?

ניסיון של שנים בתחום מכונות השתייה, הפך אותנו למעין מומחים לטעם הקפה שהישראלי אוהב לשתות, טעם כזה, הקרוב ביותר לקפה שמכינים בבית.

אנחנו נוכל להתאים לכם את המוצר הטוב ביותר, באיכות מעולה ובמחיר הזול ביותר בארץ.

איך ניתן ליצור קשר עמנו?

פשוט ביותר - התקשר עוד היום אלינו

 052-7764442

או תשאירו פניה בטופס צור קשר , כדי לקבל הצעה אטרקטיבית והמשתלמת ביותר לעסק שלכם.

לחזרה לקטגורית מוצרים בסיטונאות

Comments are closed.

 צור קשר
תפריט ראשי